Cásanna Úsáide an Ghluaiseachta DC RM22QL-24V
1. Tiomáint Aonaid Cumhachta do Ghluaisteáin Troma
An réiteach cumhachtchóir i mbun, do aonaid cumhacht uisce 24V ar ardchumhacht do threithcheoláin tráchtála, do bhaill agus do chórais tacaíochta do ghluaisteáin tromshaothair.
2. Ardaitheoirí Indiústrialta & Gnáth-ardaitheoirí Scissors
Oiriúnach go háirithe chun scissor lifts, table lifts, vertical lifts agus echipéim tógála meicniúla a bhualadh, oiriúnaithe do oibriú idirbhearta 2 nóiméad–10% ED sa chúrsa tionsclaíochta.
3. Tógáil ar Bhoghsaí & Córais Ardú Rochtana
Iontach do chur isteach i mboghsaí le haghaidh tógála, córais ardú do dhaoine le cásanna speisialta, córais ardú céimeanna agus rampaí rochtana do bhoghsaí, ag cinntiú ardú stábla le torc ard do oibríochtaí rochtana le lucht mór.
4. Tionscal Speisialta & Inseanáin as an mBóthar
Oiriúnach do thiomáint inneallach tionscalta speisialta, inneallach uathoibriúcháin, córais láimhseála ábhair agus inseanáin as an mbóthar a éilíonn tiomáint DC 24V ard-chumhachta.
5. Athsholáthar & Athchóiriú Iarmhargaidh do Bhoghsaí
Dearadh comphacta le fionnadh, oiriúnach do mhodhnú sainiúil do ghluaisteáin speisialta, do ghluaisteáin leictreacha agus do thionsclaíocht neamhchaighdeánach, ag cur lena leathnú go héasca isteach sa chóras atá ann cheana.
6. Integriú OEM do Mhonaróirí Boghsaí agus Inseanáin
Le paraiméadracha feidhmiúcháin a dhéanann tú féin, deartha do tháirgeoirí gluaisteán, do chomhtháirgeoirí echipéim agus do thionscadail uathoibriú tionsclaíochta, ag tacú le orduithe mór-OEM.
Sonraí Teicniúla an Ghluaiseachta DC RM22QL-24V
| Paramadar | Sonraí teicniúla |
| Módéil mhótar | RM22QL-24V |
| Raon feidhme | Aonaid Chumhachta Gluaisteán, Tógáin, Trucaí Láithreála, Tacair Speisialta |
| Voltas rátáilte | 24V DC |
| Cumhacht rátáilte | 2200W |
| Reatha rátáilte | 125A |
| Casmhóiminte Rátáilte | 7 N·m |
| Córas Oibre (Ciclus Óibre) | 2 nóiméad–10% ED |
| Grád insúlachta | Dlí F |
| Grád Cosanta (Uisce) | IP54 |
| Líon na mbfiaclan | 2 |
| Cearnóg Tosaigh | CW (Trasna deiseal) |