Σενάρια Εφαρμογής του DC Κινητήρα RMDC-RS887-5126
1. Ηλεκτρικά Εργαλεία και Φορητός Εξοπλισμός
Υψηλής ροπής κίνηση για ασύρματα ηλεκτρικά εργαλεία, ηλεκτρικά δραπανάκια, λειαντήρια και κατσαβίδια, παρέχοντας αξιόπιστη ροπή 840 g·cm για εντατικές εργασίες DIY και βιομηχανικές εφαρμογές.
2. Μηχανήματα Κοπής Γρασιδιού και Κηπουρικής
Ιδανικός για ηλεκτρικούς θεριστές γρασιδιού, μηχανές κοπής γρασιδιού και κηπουρικά εργαλεία, με ευρύ εύρος τάσης 10–36 V για ασύρματο εξωτερικό εξοπλισμό.
3. Συστήματα Ανύψωσης Παραθύρων και Κουρτινών Οχημάτων
Βασικό συστατικό ισχύος για αυτοκίνητα παράθυρα με ηλεκτρικό έλεγχο, κουρτίνες ανύψωσης και ενεργοποιητές ηλιακής οροφής, διασφαλίζοντας ομαλή και ήσυχη λειτουργία σε οχήματα.
4. Αντλίες νερού & Εξοπλισμός μεταφοράς υγρών
Κατάλληλο για μικρές συνεχούς ρεύματος (DC) αντλίες νερού, αντλίες μεταφοράς υγρών και συστήματα κυκλοφορίας υγρών, παρέχοντας σταθερή ισχύ για εφαρμογές χαμηλής παροχής και υψηλής απόδοσης.
5. Εξοπλισμός κουζίνας & Μικρές οικιακές συσκευές
Ιδανικό για είδη κουζίνας, επεξεργαστές τροφίμων, μπλέντερ και μικρές οικιακές συσκευές, με συμπαγή σχεδιασμό και υψηλή απόδοση για καταναλωτικά ηλεκτρονικά.
6. Προσαρμοσμένα έργα OEM & Αυτοματοποίησης
Πολύπλευρο για ενσωμάτωση OEM σε εξοπλισμό αυτοματοποίησης, ρομποτικά συστήματα και εξοπλισμό εξειδικευμένων μηχανημάτων, υποστηρίζοντας ευέλικτη προσαρμογή τάσης και απόδοσης για διάφορες βιομηχανικές ανάγκες.
Τεχνικές προδιαγραφές DC κινητήρα RMDC-RS887-5126
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
| Μοντέλο | RMDC-RS887-5126 |
| Εύρος λειτουργίας τάσης | 10–36 V DC |
| Ονομαστική τάση | 24 V DC ΣΤΑΘΕΡΟ |
| Χωρίς Ταχύτητα Φορτίου | 4200 σ.α.λ. |
| Χωρίς ρεύμα φορτίου | 0,24 A |
| Ταχύτητα στη Μέγιστη Απόδοση | 3600 υπ/λεπ |
| Ρεύμα στη Μέγιστη Απόδοση | 1,88 A |
| Ροπή στη Μέγιστη Απόδοση | 840 g·cm |
| Έξοδος Ισχύος στη Μέγιστη Απόδοση | 32,3 W |
| Απόδοση στη Μέγιστη Απόδοση | 72.00% |
| Ροπή στάσης | 6800 g.cm |