Cuirimí Iarrthóirí DC RMDC-RS887-5126
1. Uirlisí Cumhachta agus Uirlisí Láimhe
Tiubhghníomhacht airgeadra le haghaidh uirlisí cumhachta gan sreang, drilla leictreacha, ghrindéirí, agus scroibhidhriolaithe, a sholáthraíonn tiubhghníomhacht shlán 840g.cm do oibríochtaí DIY tromchúiseacha agus tionsclaíocha.
2. Mowairí Gort agus Meaisíní Gairdín
Oiriúnach do mhowairí gort leictreacha, scuabóirí feola, agus uirlisí gairdín, le comhoiriúnacht learghaoithe 10–36V do thiomáint uirlisí amuigh gan sreang.
3. Córais Agardhna an Fhuinneog agus na dTúirseach i nGhluaisteáin
Príomh-chomhábhar cumhachta do fhuinneoga chumhachta gluaisteán, do thuirseacha agardhna, agus do ghníomhaireacht an fhuinneog ghréine, a chinntíonn oibriú slán agus ciúin sa chóras atá suite ar ghluaisteán.
4. Puipí Uisce agus Meaisíní Aistriú Leithscíthe
Oiriúnach do phuipí beaga DC uisce, puipí aistriú leithscíthe, agus córais sreabháin leithscíthe, a sholáthraíonn cumhacht chothromach do appacanna le sreabhán íseal agus éifeacht ard.
5. Uirlisí Cuisine agus Uirlisí Bhaile Beaga
Iompartha go hiontach do sholáthair an chuisine, do phróiseáilteoirí bia, do bhlanndáin agus do bheaga gléasanna tíre, le dearadh cumhachtach agus éifeachtúlacht ard do leictreonaic an chustaiméara.
6. Tionscnaimh OEM agus Uathamhóireachta Saincheaptha
Iompartha go héagsúla do chur isteach OEM i ghléasanna uathamhóireachta, i róbaitic agus i ghléasanna saincheaptha, ag tacaíocht le saincheapadh voltáis agus feidhmeanna soléir don ghnáthcháil aonarach in industriúil.
Sonraí Teicniúla an Mhotor DC RMDC-RS887-5126
| Paramadar | Sonraí teicniúla |
| Model | RMDC-RS887-5126 |
| Réim voltais oibriúcháin | 10–36 V DC |
| Voltas ainmniúil | 24V DC COIMHIONTAN |
| Gan Luas Luchtaithe | 4200 rpm |
| Cuirrent Gan Lucht | 0.24 A |
| Luas ag an Luas Is Fearr | 3600 rpm |
| Reamhghluaiseacht ag an mBunús Is Fearr | 1.88 A |
| Torc ag an mBunús Is Fearr | 840 g.cm |
| Cumhacht Aschuir ag an mBunús Is Fearr | 32.3 W |
| Éifeachtacht ag an mBunús Is Fearr | 72.00% |
| Torcais stad | 6800 g.cm |