Cásanna Úsáide Mótair DC DC-RS997-5036
1. Tiomáint Ghléas Folaí
Tugann sé luas ard (4900 RPM gan lucht) agus éifeachtacht 72%, agus is iomaíochta le haghaidh gléasanna folaí le sreang nó gan sreang, ag soláthar cumhacht tharraingthe láidir do thionlacáin bhaile agus do thionlacáin trádála.
2. Tiomáint Pumpe Uisce
Dearadh le voltas leanúnach 24V le torthaí torc iontaofa, oiriúnach go hiomlán do thiomáint phumpa beaga uisce, pumpa aistriú leithscéil agus pumpa cuairte i gcláir bhaile agus i gcóras tionsclaíocha.
3. Tiomáint Ciorcail Leictreacha & Uirlisí Cumhachta
Torc stopa arda (12000 g.cm) agus feidhmíocht láidir, oiriúnach do chiorcail leictreacha, do bhuaillí agus do uirlisí eile láimhe cumhachta, ag cinntiú torthaí cumhachta stábla do oibríochtaí tromchúiseacha.
4. Integriú Cothrom le haghaidh Iarmhairt Aonair
Raon oibriú leathan 18–48V, oiriúnach go hiomlán do chórais cúltaca leictreacha an ghluaisteáin, do ghníomhaireoirí leictreacha, do rithlaithe fuinneog agus do thionlacáin eile a úsáidtear ar ghluaisteáin, le feidhmíocht iontaofa i timpeallachtaí gluaisteáin.
5. Tiomáint Gléasanna Bhaile & Meaisíní Beaga
Meid an chomhphacta agus éifeachtúlacht ard, oiriúnach do rogha leathan beag-ghnéithe bhaile, ionstraimí cuisine, gléasanna uathoibriú oifige agus tionscnaimh meicniúla DIY.
6. Saincheapadh OEM do Tháirgeoirí Gléasanna
Tairiseanna stiúrtha caighdeánaithe agus feidhmíocht a shaincheapann an t-úsáideoir, deartha go speisialta do tháirgeoirí ghnéithe, brandaí cumhachta uirlisí agus soláthraitheoirí comhpháirtí inbhuanaithe, ag tacú le tionscnamh mór-mhéide agus le hionchur tionscnaimh.
Sonraí Teicniúla an Mhotor DC RMDC-RS997-5036
| Paramadar | Sonraí teicniúla |
| Model | RMDC-RS997-5036 |
| Réim voltais oibriúcháin | 18-48V DC |
| Voltas ainmniúil | 24V TACANT |
| Gan Luas Luchtaithe | 4900 CPM |
| Cuirrent gan lucht | 0.42 A |
| Luas ag an mbunaithe is éifeachtaí | 4200 rpm |
| Reoladh ag an mbunaithe is éifeachtaí | 2,80 A |
| Torc ag an mbunaithe is éifeachtaí | 1170 g.cm |
| Cumhacht aschuir ag an mbunaithe is éifeachtaí | 51,6 W |
| Éifeachtúlacht ag an mbunaithe is éifeachtaí | 72.00% |
| Torcais stad | 12000 g.cm |
| Príomh-iarratais | Glantarán Fola, Pumpa Uisce, Órtháin Leictreach, Oiriúnachtaí do Ghluaisteáin |