Cásanna Feidhmchláir Mótair DC RM09ZX-24V
1. Tiomáint Chórais Chúnta Trucaile Dumpála
Comhpháirt chumhachta lárnach do mheicníochtaí cúnta trucail dumpála, a sheachadann chasmhóiminte iontaofa 4N·m le haghaidh oibriú an gheata cúil, coigeartú an chábáin agus feidhmeanna cúnta eile atá suite ar an bhfeithicil.
2. Trealamh Ar Bord Feithiclí Tráchtála Tromshaothair
Oiriúnach le haghaidh tiomáint chumhachta cúnta i bhfeithiclí tráchtála tromshaothair, lena n-áirítear trucailí tógála, trucailí mianadóireachta agus feithiclí innealtóireachta, le rátáil uiscedhíonach IP67 do thimpeallachtaí crua lasmuigh.
3. Feidhmchláir Feithiclí Tógála & Lasmuigh den Mhórbhealach
Oiriúnach chun cumhacht a thabhairt do ghníomhaitheoirí beaga, comhlaí agus comhpháirteanna meicniúla in innealra tógála, feithiclí easbhóthair agus trealamh mianadóireachta, le hinsliú Aicme F le haghaidh friotaíocht ardteochta.
4. Modhnú Feithicle Speisialta & Iarmhargaidh
Tacaíonn sé le cumraíochtaí roghnacha 12V/48V/60V/72V, atá foirfe d’fheithiclí modhnaithe, trucailí speisialta agus athchóirithe iarmhargaidh, ag freastal ar riachtanais éagsúla an chórais leictrigh.
5. Uathhiontú Indiúil & Gníomhaíocht Mheicniúil
Deartha le haghaidh oibriú uaineach (3nóim-30%ED), oiriúnach do threalamh uathoibrithe tionsclaíoch, gníomhaitheoirí meicniúla agus meicníochtaí ardaithe beaga a bhfuil tiomáint ard-ualaigh ghearr-ama ag teastáil uathu.
6. Integriú Comhpháirtí Feithicil OEM Saincheaptha
Le paraiméadair voltais, cumhachta agus struchtúracha atá inoiriúnaithe go hiomlán, atá saincheaptha do mhonaróirí feithiclí, monarchana modhnúcháin trucailí agus comhtháthóirí trealaimh innealtóireachta, ag tacú le horduithe mais OEM.
Sonraíochtaí Teicniúla Mótair RM09ZX-24V DC
| Paramadar | Sonraí teicniúla |
| Módéil mhótar | RM09ZX-24V |
| Raon feidhme | Truck Dump |
| Voltas rátáilte | 24V DC (Roghnach: 12V, 48V, 60V, 72V) |
| Cumhacht rátáilte | 900W |
| Reatha rátáilte | 45A |
| Casmhóiminte Rátáilte | 4 N·m |
| Córas Oibre (Ciclus Óibre) | 3 nóiméad-30% ED |
| Grád insúlachta | Dlí F |
| Grádum Uisce (Cosaint) | IP67 |
| Líon na mbfiaclan | 1 |
| Cearnóg Tosaigh | CW (Trasna deiseal) |
| Cumraíocht Roghnaithe | 12V, 48V, 60V, 72V |