Cásanna Úsáide Gluaisne DC RM12ZX-24V
1. Tiomáint an Chórais Hidreaclach Cúnta do Bhusanna Scairte
Príomhghearrthacht chumhachta don chóras hidreaclach cumhachta do bhusanna scairte, a sholáthraíonn torc stábla 5N·m le haghaidh díshlánaithe an mhargaidh, oibriú an gheata ar chúl agus fúnctais eile ar an bhfógra iompair.
2. Iompair Thógála & Mianach Troma
Oiriúnach do bhusanna inžinéireachta, do bhusanna mianach agus do thionscadail thráchtála trom, le ráta uiscephróifíochta IP67 chun comhfhreastal a dhéanamh ar thimpeallachtaí tógála deacra, salannacha agus fuarbhriste.
3. Athchóiriú & Athshocruithe Iarmarka do Bhuisanna Speisialta
Tacaíonn sé le comhshocruithe roghnacha 12V/48V/60V/72V, agus is é seo an rogha is fearr do athchóiriú saincheaptha do bhuisanna speisialta, do ghluaisteáin leictreacha agus do thionscadail inžinéireachta nach bhfuil i gcomhréir leis na caighdeáin.
4. Tionscadail Uaslódála & Láimhseála Mhíreanna
Optaíodh é do oibriú idirmitteach 3 nóiméad–30% ED, agus is oiriúnach é do phlatfhoirmí uaslódála bheaga, do ghníomhaireoirí meicniúla agus do mhaisíní láimhseála míreanna a dtiagtar air go dtí tiomáint ghairid-amach ach ar ard-lucht.
5. Inneallachas Innealtóireachta ar Bhoghaí
Cumhachtlaíonn an insiléadh Rang F an t-ádh mór i gcoinne teochta airde, ag déanamh é ina rogha shlán don inneallachas tuaslagáin ar bhoghaí, na gluaisteáin a ardú agus inneallachas eile inbhuana.
6. Integriú OEM do Mhonaróirí Bogaí agus Eochairchur
Custamaithe do mhonaróirí bogaí, do fhobhaircanna le haghaidh athsholáthairí bogaí agus do chomhtháthaitheoirí inneallachais inbhuana, ag tacú le orduithe OEM ar mhórchóras agus le paraiméadair feidhmiúcháin saincheaptha.
Speicíficíochtaí Teicniúla an Ghluaiseach DC RM12ZX-24V
| Paramadar | Sonraí teicniúla |
| Módéil mhótar | RM12ZX-24V |
| Raon feidhme | Truck Dump |
| Voltas rátáilte | 24V DC (Roghnach: 12V, 48V, 60V, 72V) |
| Cumhacht rátáilte | 1200W |
| Reatha rátáilte | 50A |
| Casmhóiminte Rátáilte | 5 N·m |
| Córas Oibre (Ciclus Óibre) | 3 nóiméad-30% ED |
| Grád insúlachta | Dlí F |
| Grád Cosanta (Uisce) | IP67 |
| Líon na mbfiaclan | 1 |
| Cearnóg Tosaigh | CW (Trasna deiseal) |
| Cumraíocht Roghnaithe | 12V, 48V, 60V, 72V |