Cásanna Úsáide Mótar DC RM22LTBX-24V
1. Tiomáint Aonaid Cumhachta do Ghluaisteáin Troma
Réiteach cumhachta ceannais do aonaid cumhachta hidriliúla iompair 24V ar ardchumhacht, ag soláthar torc ard 8N·m do mhiontraclóirí tráchtála, do bheithí, agus do chóras cabhrach iompair throma.
2. Ardaitheoirí Indiústrialta & Gnáth-ardaitheoirí Scissors
I bhfad is féidir leis an mbeith ina úsáid chun aonaid tógála troma, aonaid tógála bhoird, aonaid tógála ingearacha, agus echipéim tógála meicniúil a chur i gcrích, oiriúnaithe do oibriú idirbhuan 2 nóiméad–10% ED sa timpeallacht thionsclaí.
3. Tógáil ar Bhoghsaí & Córais Ardú Rochtana
Iontach do chur isteach i mboghsaí le haghaidh tógála, córais ardú do dhaoine le cásanna speisialta, córais ardú céimeanna agus rampaí rochtana do bhoghsaí, ag cinntiú ardú stábla le torc ard do oibríochtaí rochtana le lucht mór.
4. Tionscal Speisialta & Inseanáin as an mBóthar
Oiriúnach do thiomáint inneallach tionscalta speisialta, inneallach uathoibriúcháin, córais láimhseála ábhair agus inseanáin as an mbóthar a éilíonn tiomáint DC 24V ard-chumhachta.
5. Athsholáthar & Athchóiriú Iarmhargaidh do Bhoghsaí
Tacaíonn sé le comhshocruithe roghnacha 12V/48V, atá oiriúnach do athsholáthair shaincheaptha boghsaí speisialta, boghsaí leictreacha agus inneallach tionscalta nach bhfuil i gcomhréir leis na caighdeáin.
6. Integriú OEM do Mhonaróirí Boghsaí agus Inseanáin
Le hionannáin inbhuanaitheacha don torthaíocht, an chumhacht agus na paraiméitreacha struchtúrtha, deartha go sonrach do tháirgeoirí gluaisteán, leaganóirí tacair, agus tionscadail uathhionannaithe industrialta, ag tacú le orduithe mór-mhéide OEM.
Sonraí Teicniúla Mótar DC RM22LTBX-24V
| Paramadar | Sonraí teicniúla |
| Módéil mhótar | RM22LTBX-24V |
| Raon feidhme | Aonaid Chumhachta Gluaisteán, Tógáin, Trucaí Láithreála, Tacair Speisialta |
| Voltas rátáilte | 24V DC (Roghnach: 12V, 48V) |
| Cumhacht rátáilte | 2200W |
| Reatha rátáilte | 125A |
| Casmhóiminte Rátáilte | 8 N·m |
| Córas Oibre (Ciclus Óibre) | 2min-10%ED |
| Grád insúlachta | Dlí F |
| Rang Cosanta (Gan Uisce) | IP54 |
| Líon na mbfiaclan | 9 |
| Cearnóg Tosaigh | CW (Trasna deiseal) |
| Cumraíocht Roghnaithe | 12V, 48V |