Cásanna Úsáide Mótar DC RM2412FCE
1. Tiomáint Aonad Cumhachta Gluaisteáin
Príomh-chomhpháirt cumhachta dona aonaid cumhachta hidreaclóige atá suite ar ghluaisteán, ag soláthar torc 2.4N·m iontaofa do chóras cabhrach i mbusanna tráchtála, i mbusanna beaga agus i mbusanna móra.
2. Ullmhaíocht Ardaithe & Ardaithe Scissors
Idéalach le haghaidh cumhachta a thabhairt do ardaithe bheaga, do ardaithe scissors, do ardaithe bholtaí agus do thiomáint uirlisí meicniúla ardaithe, oiriúnaithe do oibriú idirbhearta (1.5 nóiméad–7%ED) i dtionscnaimh tionsclaíocha agus i dtionscnaimh ghluaisteán.
3. Córais Luchtaithe Trucaí agus Aisnéis Ardú
Iomchuí go hiomlán do chur isteach i thrúcaí luchtaithe, ardáin charranna do dhaoine le cásanna gluaiseachta, ardáin céimeanna agus rampaí rochtana do ghluaisteáin, a chinntíonn oibríochtaí ardaithe slána agus staible.
4. Taisce Tionsclaíoch Speisialta
Iomchuí do thiomáint shonraite mheaisíní tionsclaíocha, ionstraimí uathoibriúcháin, gníomhaireacht mhicneach agus córais láimhseála ábhar saincheaptha a éilíonn cumhacht DC 24V.
5. Athsholáthar & Athchóiriú Iarmhargaidh do Bhoghsaí
Tacaíonn sé le comhshocruithe roghnacha 12V/48V/60V/72V, atá an-oiriúnach do athsholáthar saincheaptha do ghluaisteáin speisialta, ghluaisteáin leictreach agus do thaisce nach bhfuil i gcomhréir leis an gcaoi chaighdeánach.
6. Integriú OEM do Mhonaróirí Boghsaí agus Inseanáin
Le hionannáin inbhuanaitheacha don torthaíocht, an chumhacht agus na paraiméitreacha struchtúrtha, deartha go sonrach do tháirgeoirí gluaisteán, leaganóirí tacair, agus tionscadail uathhionannaithe industrialta, ag tacú le orduithe mór-mhéide OEM.
Sonraí Teicniúla an Ghluaiseora DC RM2412FCE
| Paramadar | Sonraí teicniúla |
| Módéil mhótar | RM2412FCE |
| Raon feidhme | Aonaid Chumhachta Gluaisteán, Tógáin, Trucaí Láithreála, Tacair Speisialta |
| Voltas rátáilte | 24V DC (Roghnach: 12V, 48V, 60V, 72V) |
| Cumhacht rátáilte | 1200W |
| Reatha rátáilte | 56A |
| Casmhóiminte Rátáilte | 2.4 N·m |
| Córas Oibre (Ciclus Óibre) | 1.5 nóiméad–7% ED |
| Grád insúlachta | Dlí F |
| Grád cosanta | IP43 |
| Líon na mbfiaclan | 2 |
| Cearnóg Tosaigh | CW (Trasna deiseal) |
| Cumraíocht Roghnaithe | 12V, 48V, 60V, 72V |