Cásanna Úsáide Mótar DC RM2420WB
1. Gníomhaíocht Gheata ar chúl an ghluaisteáin agus Geata Ardaithe
Príomh-chomhpháirt fhuinnimh do chórais ardaithe hidraileacha ar gheata ar chúl an ghluaisteáin, ar threallach soláthairte agus ar dhroichid ar chúl an bhaile, ag soláthar torca stábla de 7 N·m le haghaidh oibriú glan ardaithe, íoslaghdaithe agus suímh.
2. Córais Geata ar chúl do Threallach Trom & do Threallach
Iompaíonn sé go dtí córais hidraileacha geata ar chúl, rampaí a chuaigh le chéile agus córais láimhseála lucht a úsáidtear ar ghluaisteáin trádála meán-agus trom-throma, ar threallach, ar threallach agus ar RVs.
3. Taisceanna Uaslódála Iompair agus Meicniúla
Iomlán oiriúnach do chur isteach i bplatafórmacha uaslódála a bhíonn suite ar ghluaisteáin, córas beaga crann, ardáin do sheirbhísí gluaisteán agus gníomhaireacht meicniúil a dteastaíonn torc ard agus soláthar cumhachta DC 24V.
4. Aonaid Cumhachta Hidrilic Indiústrialta
Oibríonn mar an mholóir tiomána do dhroichid chumhachta hidrilic chompacta a úsáidtear i n-úsáid gluaisteán, stáisiúin lódála/dheilódála tráchtála agus córas uathoibriú indiústrialta a dteastaíonn soláthar cumhachta DC iontaofa.
5. Mionathrú agus Athsholáthar Gluaisteán Speisialta
Tacaíonn sé le roghanna comhshó 12V/48V, agus mar sin is é an rogha is fearr do mhionathrú saincheaptha gluaisteán speisialta, gluaisteán leictreach, innealltacht talmhaíochta agus taisceanna uaslódála eile nach bhfuil i gcomhréir leis na caighdeáin.
6. Inneall Mhótarra agus Feidhmíochtaí As Ullmhúcháin Bóithre
Deartha le haghaidh tuirseachta don chúl agus don uisce (IP54), oiriúnach do inneall mhótarra, do ghluaisteáin as ullmhúcháin bóithre agus do thaisceanna amuigh atá ina n-úsáid idirthréimhseach (2.5 nóiméad–9% ED) agus a dtiomantas éifeachtach is riachtanach.
Sonraí Teicniúla an Mholóir DC RM2420WB
| Paramadar | Sonraí teicniúla |
| Módéil mhótar | RM2420WB |
| Raon feidhme | Geata Cúl an Charr / Geata Cúl an Bhia |
| Voltas rátáilte | 24V DC (Roghnach: 12V, 48V) |
| Cumhacht rátáilte | 2250W |
| Reatha rátáilte | ≤135A |
| Casmhóiminte Rátáilte | 7 N·m |
| Córas Oibre (Ciclus Óibre) | 2.5 nóiméad–9% ED |
| Grád insúlachta | Dlí F |
| Grád cosanta | IP54 |
| Líon na mbfiaclan | 2 |
| Cearnóg Tosaigh | CW (Trasna deiseal) |
| Cumraíocht Roghnaithe | 12V, 48V |