Cásanna Úsáide Mhotor DC RM2455ZX
1. Tiomáint Aonad Cumhachta Hidriliúil do Bheirteanna Troma
Tugann sé 16Nm torc ard agus 5500W aschur cumhachtach, oiriúnach do aonaid chumhachta hidriliúil 24V/48V i mbheirteanna tráchtála, i mbeirteanna troma agus i meaisíní tógála, ag cinnti oibriú oiriúnach do chórais ardaithe agus díobála.
2. Ardú Indiúil & Oiriúnú Scissor Lift
Oiriúnaithe do oibriú idirbhéimeach 10 nóiméad-25%ED, oiriúnach go hiomlán do thiomáint scissor lifts troma, ardaithe ingearacha, ardán beartaithe sa aer agus leibhéilí doca, ag soláthar fórsa ardaithe stábla agus láidir.
3. Tógáil ar Bhoghsaí & Córais Ardú Rochtana
Oiriúnach do chur isteach i mbheirteanna le haghaidh éirí, ardáin do chairde ina suíocháin, rampaí céime agus ionstraimí rochtana i bhfoirt, ag soláthar torc ard cothrománach do oibríochtaí rochtana slí síos, troma.
4. Tionscal Speisialta & Inseanáin as an mBóthar
Deartha do thimpeallachtais indiúla deacra, oiriúnach do chumhachtú córais láimhseála ábhair, meaisíní tógála, innealltacht talmhaíochta agus eile de bheirteanna as an mbóthar uilig a éilíonn tiomáint DC láidir.
5. Athsholáthar & Athchóiriú Iarmhargaidh do Bhoghsaí
Dearcadh coimhthíoch le bonn lámhachta ard, oiriúnach go maith do mhodhnú sainiúil gluaisteáin speisialta, gluaisteáin úsáide leictreacha agus ionstraim thionsclaíochta nach bhfuil i gcomhréir le caighdeáin, ag cur cead d’integráil éasca isteach sa chóras atá ann cheana.
6. Integriú OEM do Mhonaróirí Boghsaí agus Inseanáin
Tacaíonn sé le voltas saincheaptha (24V/48V) agus le paraiméadair feidhme, agus is féidir é a chur in oiriúnú do tháirgeoirí gluaisteán, do thiontaitheoirí ionstraim agus do thionscadail uathoibriú tionsclaíochta, le cáil sholúbhair don tháirgeadh ar mhórchóras.
Sonraí Teicniúla an Mhotor DC RM2455ZX
| Paramadar | Sonraí teicniúla |
| Módéil mhótar | RM2455ZX |
| Raon feidhme | Aonaid Chumhachta Gluaisteán, Tógáin, Trucaí Láithreála, Tacair Speisialta |
| Voltas rátáilte | 24V DC (Roghnach: 48V) |
| Cumhacht rátáilte | 5500W |
| Reatha rátáilte | 205A |
| Casmhóiminte Rátáilte | 16 N·m |
| Córas Oibre (Ciclus Óibre) | 10 nóiméad-25%ED |
| Grád insúlachta | Dlí F |
| Grád Cosanta (Uisce) | IP20 |
| Líon na mbfiaclan | 9 |
| Cearnóg Tosaigh | CW (Trasna deiseal) |
| Cumraíocht Roghnaithe | 48V |