Cásanna Úsáide Mhotor DC RMNVW12000A do Bhreithnís
1. Aisghabháil Iomarca Troma ar Bhóithre
Tugann sé torc ráta 8Nm agus ealúchán cumhachta 2000W, atá oiriúnach do bhréithnisí leictreacha 24V ar thraictheoirí as bóthar, ar gheepaí agus ar UTVs, ag soláthar fórsa tarrthála iontaofa do chur i bhfeidhm ar ghluaisteáin agus ar bhainneadh bacáin i dtimpeallachtaí amuigh dhocha.
2. Bréithnisí Muirí & Bréithnisí do Thrailearaí Bát
Dearadh a chosnaíonn an t-IP67 go hiomlán in aghaidh an tuálaigh agus an uisce, atá oiriúnach go hiomlán do bhréithnisí muirí, do bhréithnisí trailearaí bát agus do chórais bhreithnisí ceannach, ag cinnti oibriú stábla agus sábháilte i dtimpeallachtaí muirí fliuch agus áitíocha a bhfuil an t-uisce ag scuabadh orthu.
3. Láimhseáil & Uirlisí Tógála Tionsclaíochta
Rothlú i dhá threo agus cícle oibre idirbhearta 2 nóiméad–7%, atá oiriúnach do bhreithnisí beaga tionsclaíochta, do bhréithnisí cráin agus do uirlisí láimhseála táirge, ag soláthar torc cothrománach do oibriú tarrthála agus tógála a bhfuil sé sábháilte agus éifficiúnt.
4. Tascanna Tarrthála & Tógála Éigeandála
Tógáil láidir agus tacaíocht ar leith don iarrthar sreang (≤125A), oiriúnach do chórais sreang ar bhailéidíní dóiteáin, ar ghluaisteáin spásaithe agus ar ghluaisteáin tharraingt, ag tacú le hoibríochtaí tárracht agus aistriú criticiúla i scéalta éigeandála.
5.Úsáid i bhfeachtais talmhaíochta agus i bhfeachtais úsáide
Cás láidir le ráta IP67 a fhaigheann aghaidh ar an ndúl, ar an mbuailteas agus ar bhrainseanna amuigh, oiriúnach do shreanganna ar thraictéirí talmhaíochta, ar mhaisíní feirme agus ar ghluaisteáin úsáide chun loga a tharraingt, salann a ghlanadh agus tascanna talmhaíochta a dhéanamh.
6.Saincheapadh OEM do tháirgeoirí sreanganna
Socruithe caolán caighdeánacha agus feidhmíocht dhá-threo saincheaptha, curtha leis go speisialta do tháirgeoirí sreanganna, do bhrandaí breiseáin inbhuanaithe agus do chur isteach ar mhaisíní, ag tacú le tástáil mhórchumasa agus le haghaidh an mhargaidh iar-thráchtála.
Speicifíochtaí teicniúla an Mhotor DC RMNVW12000A
| Paramadar | Sonraí teicniúla |
| Módéil mhótar | RMNVW12000A |
| Raon feidhme | Winches |
| Voltas rátáilte | 24V DC |
| Cumhacht rátáilte | 2000W |
| Reatha rátáilte | ≤125A |
| Casmhóiminte Rátáilte | 8 N·m |
| Córas Oibre (Ciclus Óibre) | 2 nóim. – 7% ED |
| Grád insúlachta | Dlí F |
| Grád cosanta | IP67 |
| Líon na mbfiaclan | 1 |
| Cearnóg Tosaigh | Dlíodóireach |