Scenariji primjene RM16LTBX-12V DC motora
1.Premjer pogonskog pogona vozila
U skladu s člankom 3. stavkom 1. točkom (a) ovog članka, "sistem za upravljanje električnim napajanjem" znači sustav za upravljanje električnim napajanjem koji je opremljen s električnim napajanjem za vozila.
2.Industrijski dizalice i aktuacija dizala sa makazama
Idealan za napajanje teških liftova sa makazama, liftova za stolove i vertikalne opreme za podizanje, optimiziran za 2min-9% ED prekidnog rada u industrijskim okruženjima.
3.Ulazni kamioni i sustavi za pristup liftovima
Savršeno za integraciju u kamione za ukrcavanje, dizala za invalidske kolice i stepenice, osiguravajući stabilno, glatko dizanje za operacije pristupa teškim teretima.
4.Specijalizirana industrijska i izvan-autocesta oprema
Prilagoditi za upravljanje specijaliziranim industrijskim strojevima, automatizacijskom opremanjem i sustavima za rukovanje materijalima koji zahtijevaju 12V DC pogon velike snage.
5.Modifikacija vozila i modernizacija vozila
Podržava opcijske 24V/48V konfiguracije, idealne za prilagođavanje posebnih vozila, električnih vozila i nestandardne industrijske opreme.
6.Integracija OEM-a za proizvođače vozila i strojeva
S prilagodljivim naponom, snagom i strukturnim parametrima, prilagođen za proizvođače vozila, integratore opreme i projekte industrijske automatizacije, koji podržavaju masovne OEM narudžbe.
U skladu s člankom 4. stavkom 1.
| Uređaj za upravljanje | Specifikacija |
| Model motora | Sljedeći članak |
| Opseg primjene | S druge strane, za vozila s brzinom iznad 300 km/h, za vozila s brzinom iznad 300 km/h i za vozila s brzinom iznad 300 km/h, za vozila s brzinom iznad 300 km/h i za vozila s brzinom iznad 300 km/h, za vozila s brzinom iznad 300 km/h i za vozila |
| Nominalni napajni | Svaka vrsta vozila može se koristiti za proizvodnju električne energije. |
| Nominalna snaga | 1600W |
| Nominalni strujni | 190A |
| Nazivni zakretni moment | 6 N·m |
| Svaka vrsta vozila mora biti opremljena s sustavom za upravljanje brzinom. | 2min-9% ED |
| Klasa izolacije | Klasa F |
| U slučaju da je to potrebno, potrebno je utvrditi razinu zaštite. | IP54 |
| Broj zuba | 9 |
| Smjer rotacije | Sljedeći članak: |
| Opcionalna konfiguracija | 24V, 48V |