Cuirimí Túsáin DC RM09KW: Scénairí Úsáide
1. Tiomáint an Chórais Hidrálach do Thraencaí Scaoilte
Príomh-chomhpháirt fhuinnimh do aonaid fhuinnimh hidrálacha do thraencaí scaoilte, ag soláthar torc stádach de 4N·m le haghaidh scaoilte éifeachtach an mhéirín, oibriú an gheata ar chúl an bhogsa agus feidhmeanna cabhracha hidrálacha eile ar an mbogsa.
2. Athsholáthar Traencaí Tógála Trom
Oiriúnach go maith le haghaidh tiomáint chóras hidrálach ar bheirteanna innealtóireachta, ar thraencaí muintir na gcnoic agus ar thraencaí trom, le ráta uisce-ghalar IP67 chun comhoiriúnú le timpeallachtaí tromchúiseacha ar shuíomhanna tógála.
3. Míchumasaíocht & Uirlisí Láimhseála Tionsclaíocha
Idéalach le haghaidh tiomáint airdeán beaga, gníomhaireachtaí meicniúla agus uirlisí láimhseála ábhar, curtha i mbun go speisialta le haghaidh oibriú idirbhreisneach 3 nóiméad–30% ED chun coinníollacha oibre gearrthéarmach arda-luchta a chomhlíonadh.
4. Bogsaí Speisialta & Athsholáthar Iarmhargaidh
Dearadh 24V le struchtúr chomhpháirt ghéar-mhotor chomhtháite, oiriúnach do athsholáthar saincheaptha bogsaí speisialta, bogsaí leictreacha agus uirlisí innealtóireachta nach bhfuil i gcomhréir le caighdeáin, agus é a éascú le comhtháthú sa chóras atá ann cheana.
5. Inneall-Mheaisíní Innealtóireachta ar Bhogha
Cumhachtlaíonn insiléadh Rang F tuaslagú in aghaidh teochta ard, agus mar sin is oiriúnach é do shliogáin bholgáin ar bhogha, do ghléasanna tógála agus do na meaisíní mótháil eile a dteastaíonn tiomáint chumhachtach DC.
6. Tionscadail Saincheaptha OEM agus Táirgeadh i mBáis Mhór
Tacaíonn sé le suiteáil chaighdeánaithe agus le saincheapadh ordúcháin OEM i mBáis Mhór, agus tá sé saincheaptha do tháirgeoirí boghanna, do chur isteach i ngléasanna agus do thionscadail réamh-athsholáthair agus athsholáthair gléasanna innealtóireachta.
Sonraí Teicniúla an Inneall Ghéar DC RM09KW
| Paramadar | Sonraí teicniúla |
| Módéil mhótar | RM09KW le Laghdaitheoir |
| Raon feidhme | Truck Dump |
| Voltas rátáilte | 24V DC (Roghnach: 12V) |
| Cumhacht rátáilte | 900W |
| Reatha rátáilte | 45A |
| Casmhóiminte Rátáilte | 4 N·m |
| Córas Oibre (Ciclus Óibre) | 3 nóiméad-30% ED |
| Grád insúlachta | Dlí F |
| Grád Cosanta (Uisce) | IP67 |
| Líon na mbfiaclan | 1 |
| Cearnóg Tosaigh | CW (Trasna deiseal) |
| Cumraíocht Roghnaithe | 12V |