RM09KW DC Dişli Motor Uygulama Senaryoları
1. Döküm Kamyonu Hidrolik Sistem Sürücüsü
Döküm kamyonu hidrolik güç üniteleri için temel güç bileşeni; verimli yük boşaltımı, kasa kapağı işlevleri ve diğer taşıtı üzerinde bulunan hidrolik yardımcı fonksiyonlar için 4 N·m’lik sabit tork sağlar.
2. Ağır İş Makineleri İçin Modifikasyon
Mühendislik taşıtları, maden kamyonları ve ağır taşıma kamyonlarında kullanılan hidrolik sistemleri sürmek için idealdir; sert inşaat sahası ortamlarına uyum sağlamak üzere IP67 su geçirmezlik derecesine sahiptir.
3. Endüstriyel Kaldırma ve Taşıma Ekipmanları
Küçük kaldırma platformlarını, mekanik aktüatörleri ve malzeme taşıma makinelerini sürmek için mükemmeldir; kısa süreli yüksek yük koşullarını karşılamak üzere 3 dakika- %30 ED aralıklı çalışma için optimize edilmiştir.
4. Özel Taşıtlar ve Yedek Parça Pazarı İçin Yeniden Tasarım
Kompakt dişli motor yapısıyla 24 V gerilim tasarımı, özel taşıtlar, elektrikli taşıtlar ve standart dışı mühendislik ekipmanlarının özel modifikasyonları için uygundur; mevcut sistemlere kolay entegrasyonu sağlar.
5. Araç Üzerine Monteli Mühendislik Makineleri
Sınıf F izolasyonu, yüksek sıcaklıklara dayanıklılık sağlar ve böylece güvenilir DC güç tahriki gerektiren araç üzeri sondaj cihazları, kaldırma cihazları ve diğer mobil makineler için uygundur.
6. Özel OEM ve Toplu Üretim Projeleri
Standartlaştırılmış montajı ve toplu OEM siparişlerine yönelik özelleştirilmeyi destekler; araç üreticileri, ekipman entegratörleri ve mühendislik ekipmanlarının onarım ve yenileme projeleri için özel olarak tasarlanmıştır.
RM09KW DC Dişli Motor Teknik Özellikleri
| Parametre | Özelliği |
| Motor Modeli | Redüktörlü RM09KW |
| Uygulama Kapsamı | Kamyonet |
| Adlık voltaj | 24 V DC (Seçimlik: 12 V) |
| Adlandırılmış Güç | 900W |
| Nominal Akım | 45A |
| Nominal tork | 4 N·m |
| Çalışma Sistemi (Kullanım Döngüsü) | 3 dakika- %30 ED |
| İzolasyon derecesi | Sınıf F |
| Koruma (Su Geçirmezlik) Sınıfı | IP67 |
| Diş Sayısı | 1 |
| Dönme yönü | SA (Saat Yönünde) |
| Seçeneksiz yapılandırma | 12V |