Cásanna Úsáide Mhotaire DC RM2406
1. Traictheoirí Scairte (Traictheoirí Leathnaithe) - Tiomáint Uisceghloine & Cuid Iarbhreiseanna
Comhpháirt chumhacht lár don chóras iarbhreiseanna traictheoirí scairte, a sholáthraíonn torc iontaofa do oibriú an phortáin chúl, do chur in oiriúint an chabáin agus do chuid eile de na fheidhmeanna iarbhreiseanna.
2. Córais Iarbhreiseanna do Thraictheoirí Trádála Tromshláinti
Oiriúnach go maith do thiomáint chumhachta iarbhreiseanna i dttraictheoirí trádála tromshláinti, lena n-áirítear traictheoirí tógála, traictheoirí mianach agus gluaisteáin innealtóireachta, ag sábháilteacht sa timpeallacht oibre trom ar an mbord.
3. Taisceanna Tógála & Innealtóireachta
Oiriúnach do chumhachtú gníomhaireacha bheaga, válfaí agus comhpháirteanna meicniúla i mbainc tógála, i bhfearann inrealtóireachta agus i bhfeithicil amach ón mbóthar, le cosaint IP54 i gcoinne an thirimh agus an fhuaraithe.
4. Feithicil Speisialta & Mionathrú Feithicil
Idéalach do fheithicil mhionathraithe, do thraictheoirí le haghaidh cuspóirí speisialta agus do mhalartuithe an-ghabhálacha, ag tacú le cumraí roghnacha 12V/900W chun freastal ar riachtanais éagsúla mionathraithe.
5. Uathhiontú Indiúil & Gníomhaíocht Mheicniúil
Deartha do oibriú idirbhuaileach ard-mhoma (1 nóiméad–10% ED), is oiriúnach é do thaisceanna uathhiontú indiúil, do ghníomhaireacha meicniúla agus do mhechanach beaga a thógann, ag teastáil tiomána ar ais go dtí an lucht a úsáideann an t-iasacht ar feadh tréimhse gearr.
6. Integriú Comhpháirtí Feithicil OEM Saincheaptha
Le paraiméadarra voltáiste, cumhachta agus struchtúr a theastaíonn a shaincheapadh, deartha do thaoideanna feithicil, do fhabhróirí mionathraithe traictheoirí agus do thaisceanna innealtóireachta, ag tacú le orduithe mórscale OEM.
Speicifíochtaí Teicniúla an Ghluaiseach DC RM2406
| Paramadar | Sonraí teicniúla |
| Módéil mhótar | RM2406 |
| Raon feidhme | Truck Dump |
| Voltas rátáilte | 24V DC (Roghnach: 12V DC) |
| Cumhacht rátáilte | 600W (Roghnach: 900W) |
| Reatha rátáilte | 30A |
| Casmhóiminte Rátáilte | 1.5 N·m |
| Córas Oibre (Ciclus Óibre) | 1 min - 10% ED |
| Grád insúlachta | Dlí F |
| Grádum Uisce (Cosaint) | IP54 |
| Líon na mbfiaclan | 2 |
| Cearnóg Tosaigh | CW (Trasna deiseal) |
| Cumraíocht Roghnaithe | 12V 900W |