Cásanna Úsáide Mótar DC RM2430TW
1. Tiomáint Aonaid Cumhachta do Ghluaisteáin Troma
Soltuas cumhachta iomlán do aonaid cumhachta hidrealaíche gluaisteáin 3kW, a sholáthraíonn tórc ard 11N·m do mhiontraclóirí gairmiúla, do bhearnaí agus do chóras cabhrach gluaisteán trom.
2. Ardaitheoirí Indiústrialta & Gnáth-ardaitheoirí Scissors
Iontach do chumhachtú ard-gháire scissor lifts, table lifts, vertical lifts agus ionstraimí meicniúla a ardú, curtha in oiriúint do oibríocht idirmitteach 5 nóiméad–15%ED i dtimpeallachtaí tionsclaíocha.
3. Tógáil ar Bhoghsaí & Córais Ardú Rochtana
Iontach do chur isteach i mboghsaí le haghaidh tógála, córais ardú do dhaoine le cásanna speisialta, córais ardú céimeanna agus rampaí rochtana do bhoghsaí, ag cinntiú ardú stábla le torc ard do oibríochtaí rochtana le lucht mór.
4. Tionscal Speisialta & Inseanáin as an mBóthar
Oiriúnach do thiomáint inneallach tionscalta speisialta, inneallach uathoibriúcháin, córais láimhseála ábhair agus inseanáin as an mbóthar a éilíonn tiomáint DC 24V ard-chumhachta.
5. Athsholáthar & Athchóiriú Iarmhargaidh do Bhoghsaí
Tacaíonn sé le comhshocruithe roghnacha 12V/48V, atá oiriúnach do athsholáthair shaincheaptha boghsaí speisialta, boghsaí leictreacha agus inneallach tionscalta nach bhfuil i gcomhréir leis na caighdeáin.
6. Integriú OEM do Mhonaróirí Boghsaí agus Inseanáin
Le hionannáin inbhuanaitheacha don torthaíocht, an chumhacht agus na paraiméitreacha struchtúrtha, deartha go sonrach do tháirgeoirí gluaisteán, leaganóirí tacair, agus tionscadail uathhionannaithe industrialta, ag tacú le orduithe mór-mhéide OEM.
Sonraí Teicniúla an Mhotor DC RM2430TW
| Paramadar | Sonraí teicniúla |
| Módéil mhótar | RM2430TW |
| Raon feidhme | Aonaid Chumhachta Gluaisteán, Tógáin, Trucaí Láithreála, Tacair Speisialta |
| Voltas rátáilte | 24V DC (Roghnach: 12V, 48V) |
| Cumhacht rátáilte | 3000W |
| Reatha rátáilte | 160A |
| Casmhóiminte Rátáilte | 11 N·m |
| Córas Oibre (Ciclus Óibre) | 5 nóiméad – 15% ED |
| Grád insúlachta | Dlí F |
| Grád cosanta | IP20 |
| Líon na mbfiaclan | 2 |
| Cearnóg Tosaigh | CW (Trasna deiseal) |
| Cumraíocht Roghnaithe | 12V, 48V |