Cásanna Úsáide Mhotor Winch DC RM6000R
1. Winch Othair-Bhóthair agus Tiomáint Athshlánaithe
Tugann sé torc rátaithe de 4Nm agus eisíniú cumhachta de 1400W, atá oiriúnach do bhincí leictreacha 24V ar ghluaisteáin othair-bhóthair, ar ATVs, ar UTVs agus ar thraclaraí athshlánaithe, ag soláthar fórsa tarrthála iontach do shlánuighthe gluaisteán agus do bhainistiú bacainní.
2. Tiomáint Bincí Trailearáin agus Buncéime
Dearadh rothlaithe dhá-threo, oiriúnach go hiomlán do bincí trailearáin, do bincí trailearáin buncéime agus do chórais bincí mara, ag ligean rothlaithe agus dírothlaithe slánuil agus rialaithe chun oibríochtaí luchta a chur isteach agus a chur amach.
3. Cothromóga Tógála agus Tógála Indiústrialta
Optaíodh é do oibriú idirbheartach 2 nóiméad-7%ED, agus is oiriúnach é do bhincí tógála beaga indiústrialta, do bincí crána agus do thógála, ag tabhairt torc cothrománach chun oibríochtaí tógála sábháilte agus stábla.
4. Bincí do Mhaisíní Talmhaíochta agus Tógála
Cosaint IP54 i gcoinne an dúlra agus an tsplanc, oiriúnach do chórais bincí ar thraclaraí talmhaíochta, ar mhaisíní tógála agus ar ghluaiseáin úsáide, ag fuireann na n-oidhreacht nádúrtha dona timpeallachta oibre doiléir.
5. Iartharlaithe Speisialta & Eochairchur Inrochtaine
Dearadh cumasach le flanáis chomhtháite, oiriúnach go hiomlán do ghluaisteáin inrochtaine, gluaisteáin dóiteáin agus gluaisteáin seirbhíse speisialta, ag tacaíocht le hoibriú iontaofa an rólaire do chur i bhfeidhm agus do thógáil.
6. Inteagráil OEM do Mhonaróirí Rólaire & Taisceanna
Rothlú dhá-threo shaincheaptha agus paraiméadair feidhme, curtha le chéile do mhonaróirí rólaire, do intioghráitirí taisceanna agus do thionscadail fáscairte an t-athbheochana, ag tacaíocht le táirgeadh ar mhórscale agus le haghaidh athsholáthairtí sa mhairt inrochtaine.
Sonraí Teicniúla an Ghluaiseora DC RM6000R
| Paramadar | Sonraí teicniúla |
| Módéil mhótar | RM6000R |
| Raon feidhme | Winches |
| Voltas rátáilte | 24V DC |
| Cumhacht rátáilte | 1400W |
| Reatha rátáilte | ≤185A |
| Casmhóiminte Rátáilte | 4 N·m |
| Córas Oibre (Ciclus Óibre) | 2 nóiméad – 7% ED |
| Grád insúlachta | Dlí F |
| Grád Cosanta (Uisce-dhíobháilte) | IP54 |
| Líon na mbfiaclan | 20 |
| Cearnóg Tosaigh | Dlíodóireach |
| Cumraíocht Roghnaithe | Ineagaithe |