RM6000R egyenáramú húzógép-motor alkalmazási területei
1. Terepjáró és mentő húzógép-hajtás
4 Nm névleges nyomatékot és 1400 W teljesítménykimenetet biztosít, ideális 24 V-os elektromos húzógépekhez terepjáró járműveken, kvadokon, UTV-kön és mentőteherautókon, megbízható húzóerőt nyújtva járműmentéshez és akadályok eltávolításához.
2. Pótkocsi- és csónakhúzógép-működtetés
Kétirányú forgásra tervezett kivitel, tökéletesen alkalmas pótkocsi-húzógépekre, csónakpótkocsi-húzógépekre és tengeri húzógéprendszerekre, sima, szabályozott feltekercselésre és letekercselésre a rakodási/lerakodási műveletek során.
3. Ipari emelő- és darukészülékek
Optimalizált 2 perc–7 % ED (üzemi időarány) megszakított üzemmódra, alkalmas kis ipari emelőkre, daruhúzógépekre és emelőberendezésekre, folyamatos nyomatékot biztosítva biztonságos és stabil emelési műveletekhez.
4. Mezőgazdasági és építőipari gépjárművek húzógépei
IP54 védettség por- és fröccsenő vízállóságra, ideális mezőgazdasági traktorok, építőipari gépek és használati járművek húzógéprendszereihez, képes ellenállni a nehéz munkakörülményeknek.
5. Speciális járművek és vészhelyzeti mentőberendezések
Kompakt, flange-montázsos kivitel, ideális vészhelyzeti mentőjárművekbe, tűzoltóautókba és speciális szolgálati járművekbe történő integrációhoz, megbízható húzógép-működést biztosítva mentési és vontatási feladatokhoz.
6. OEM-integráció húzógépekhez és berendezésgyártókhoz
Testreszabható kétirányú forgás és teljesítményparaméterek, amelyeket a húzógépgyártók, berendezésintegrátorok és autóipari kiegészítőprojektek igényei szerint alakítottak ki, támogatva a tömeggyártást és az utólagos piaci felszereléseket (aftermarket retrofits).
RM6000R egyenáramú húzógépmotor műszaki adatlapja
| Paraméter | Specifikáció |
| Motor Modell | RM6000R |
| ALKALMAZÁSI TERÜLET | Hajtóművek |
| Névleges Feszültség | 24V DC |
| Nominális teljesítmény | 1400 W |
| Névleges áram | ≤185 A |
| Névleges nyomaték | 4 Nm |
| Működési rendszer (üzemmód) | 2 perc – 7 % üzemi idő |
| Izolációs osztály | F osztály |
| Védettség (vízállóság) fokozata | IP54 |
| Fogszám | 20 |
| Forgás iránya | Kétirányú |
| Opcionális konfiguráció | Testreszabható |