Scenariji primjene RM22ZX-24V DC motora
1.Premjer pogonskog pogona za teška vozila
U skladu s člankom 3. stavkom 1. stavkom 2. ovog članka, za vozila s brzinom od 24 V, koja su proizvedena u skladu s člankom 3. stavkom 1. stavkom 1. ovog članka, za vozila s brzinom od 24 V, za vozila s brzinom od 8 N·m, za vozila s brzinom od 8 N·m
2.Industrijski dizalice i aktuacija dizala sa makazama
Idealan za napajanje teških liftova sa makazama, liftova za stolove, vertikalnih liftova i mehaničke opreme za podizanje, optimiziran za 2min-10% ED prekidnog rada u industrijskim okruženjima.
3.Ulazni kamioni i sustavi za pristup liftovima
Idealan za integraciju u kamione za ukrcavanje, dizala za invalidske kolice, stepenice i rampu za pristup vozilima, osiguravajući stabilno podizanje visokog obrtnog momenta za operacije pristupa teškim teretima.
4.Specijalizirana industrijska i izvan-autocesta oprema
Prilagoditi za vožnju specijaliziranih industrijskih strojeva, automatizacijske opreme, sustava za rukovanje materijalima i terenskih vozila koja zahtijevaju 24V jednokratni pogon velike snage.
5.Modifikacija vozila i modernizacija vozila
Kompaktičan dizajn za postavljanje stopala, idealan za prilagođavanje posebnih vozila, električnih vozila i nestandardne industrijske opreme, što olakšava jednostavnu integraciju u postojeće sustave.
6.Integracija OEM-a za proizvođače vozila i strojeva
S prilagodljivim parametrom performansi, prilagođen proizvođačima vozila, integratorima opreme i projektima industrijske automatizacije, koji podržavaju masovne OEM narudžbe.
U skladu s člankom 6. stavkom 1.
| Uređaj za upravljanje | Specifikacija |
| Model motora | S druge strane, radi se o: |
| Opseg primjene | S druge strane, za vozila s brzinom iznad 300 km/h, za vozila s brzinom iznad 300 km/h i za vozila s brzinom iznad 300 km/h, za vozila s brzinom iznad 300 km/h i za vozila s brzinom iznad 300 km/h, za vozila s brzinom iznad 300 km/h i za vozila |
| Nominalni napajni | 24V DC |
| Nominalna snaga | 2200W |
| Nominalni strujni | 125A |
| Nazivni zakretni moment | 8 N·m |
| Svaka vrsta vozila mora biti opremljena s sustavom za upravljanje brzinom. | 2min-10% ED |
| Klasa izolacije | Klasa F |
| U slučaju da je to potrebno, potrebno je utvrditi razinu zaštite. | IP54 |
| Broj zuba | 9 |
| Smjer rotacije | Sljedeći članak: |