Scenariji primjene motornih sustava za jednokratni strujni tok
1.Premjer pogonskog pogona za teška vozila
Jedinstveno napajanje za 24V/48V hidrauličke pogonske jedinice za vozila velike snage, koji pružaju 16Nm visok obrtni moment za komercijalne kamione, kombije i pomoćne sustave za teška vozila.
2.Industrijski dizalice i aktuacija dizala sa makazama
Idealan za napajanje teških liftova sa makazama, liftova za stolove, vertikalnih liftova i mehaničke opreme za podizanje, optimiziran za 2min-10% ED prekidnog rada u industrijskim okruženjima.
3.Ulazni kamioni i sustavi za pristup liftovima
Idealan za integraciju u kamione za ukrcavanje, dizala za invalidske kolice, stepenice i rampu za pristup vozilima, osiguravajući stabilno podizanje visokog obrtnog momenta za operacije pristupa teškim teretima.
4.Specijalizirana industrijska i izvan-autocesta oprema
Prilagoditi za vožnju specijaliziranih industrijskih strojeva, automatizacijske opreme, sustava za rukovanje materijalima i terenskih vozila koja zahtijevaju snažan DC pogon.
5.Modifikacija vozila i modernizacija vozila
U skladu s člankom 3. stavkom 1. točkom (a) ovog članka, za vozila s brzinom od 300 km/h do 300 km/h, za vozila s brzinom od 300 km/h do 300 km/h, za vozila s brzinom od 300 km/h do 300 km/h, za vozila s brzinom od 300 km/
6.Integracija OEM-a za proizvođače vozila i strojeva
S prilagodljivim naponom (24V/48V) i parametrom performansi, prilagođen proizvođačima vozila, integratorima opreme i projektima industrijske automatizacije, koji podržavaju masovne OEM narudžbe.
U skladu s člankom 3. stavkom 2. točkom (a) ovog Pravilnika,
| Uređaj za upravljanje | Specifikacija |
| Model motora | Sljedeći članak |
| Opseg primjene | S druge strane, za vozila s brzinom iznad 300 km/h, za vozila s brzinom iznad 300 km/h i za vozila s brzinom iznad 300 km/h, za vozila s brzinom iznad 300 km/h i za vozila s brzinom iznad 300 km/h, za vozila s brzinom iznad 300 km/h i za vozila |
| Nominalni napajni | svaka vrsta vozila može se koristiti za upravljanje električnim sustavom. |
| Nominalna snaga | 4500W |
| Nominalni strujni | 230A |
| Nazivni zakretni moment | 16 N·m |
| Svaka vrsta vozila mora biti opremljena s sustavom za upravljanje brzinom. | 2min-10% ED |
| Klasa izolacije | Klasa F |
| U slučaju da je to potrebno, potrebno je utvrditi razinu zaštite. | IP20 |
| Broj zuba | 9 |
| Smjer rotacije | Sljedeći članak: |
| Opcionalna konfiguracija | 48V |